BLANCO ZENAR 5 S káva, vanička vpravo

BLANCO ZENAR 5 S káva, vanička káva, vanička vpravo, Okúzľujúci dizajn drezu ZENAR 5 S je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre... viac informácií »
BLANCO ZENAR 5 S
Značka: BLANCO
407 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO ZENAR 5 S káva, vanička káva, vanička vpravo, Okúzľujúci dizajn drezu ZENAR 5 S je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre...

BLANCO ZENAR 5 S káva, vanička

káva, vanička vpravo, Okúzľujúci dizajn drezu ZENAR 5 S je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre jednoduchšiu manipuláciu. Priestranná vanička je vybavená moderným sitkom Infino, ktoré je elegantne integrované na dne vaničky. Jej celková hĺbka je až 185 mm. Drez je doplnený o veľkú a praktickú odkladaciu plochu a ponúka 10 rôznych farebných prevedení.
Tento akčný a v zľave produkt BLANCO ZENAR 5 S káva, vanička vpravo ide získať priamo na stránkach zaradený v kategórii kuchynské drezy! Teraz môžete kúpiť akčné produkty z našej rubriky za internetové ceny. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca BLANCO pre svojich zákazníkov dodáva veľmi kvalitný tovar. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. U nás nájdete viac skvelých produktov od výrobcu BLANCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt BLANCO ZENAR 5 S káva, vanička vpravo od známej kvalitnej značky BLANCO môžete nájsť v súčasnosti skutočne lacno! Akčná cena od 407 EUR.