Bosch CMG 656BS1

Bosch CMG 656BS1 andnbsp;+ Assist, 4D horúci vzduch (12 druhov ohrevu vr. EcoHorúci vzduch), EcoClean Direct na zadnej stene, bočných stenách a strope,... viac informácií »
Bosch CMG 656BS1
Značka: BOSCH
1 112 EUR
DO OBCHODU »
Bosch CMG 656BS1 andnbsp;+ Assist, 4D horúci vzduch (12 druhov ohrevu vr. EcoHorúci vzduch), EcoClean Direct na zadnej stene, bočných stenách a strope,...

Bosch CMG 656BS1

andnbsp;+ Assist, 4D horúci vzduch (12 druhov ohrevu vr. EcoHorúci vzduch), EcoClean Direct na zadnej stene, bočných stenách a strope, 30°C – 300°C, 3×2,5“ farebné textové TFT-displeje (z toho 2 dotykové), max. teplota dverí 30 °C
Kompaktná rúra kombinovaná s mikrovlnami: umožní vám dosiahnuť perfektné výsledky pečenia veľmi rýchlo.

Mikrovlnná funkcia: pre rýchly ohrev alebo pre rýchle varenie v kombinácii s horúcim vzduchom.
Funkcia Assist: automatické nastavenie optimálneho druhu ohrevu, teploty a dĺžky prípravy pre nespočetné množstvo pokrmov.
TFT-displej, farebný, s dotykovým ovládaním: jednoduchá obsluha vďaka ovládaciemu prstencu a grafickému textovému displeju s obrázkami.
EcoCleanandnbsp;Direct: nie je potrebné takmer žiadne čístenie vďaka špeciálnemu povrchu, ktorý automaticky absorbuje nečistoty z pečenia.
LED-osvetlenie: perfektné osvetlenie vnútorného priestoru s minimálnou spotrebou energie.
Tento kvalitný a žiadaný produkt možno zakúpiť jednoducho tu u nás v rubrike rúry na pečenie. Získajte skvelé produkty z tejto sekcie v zľave.

Unikátny a obľúbený produkt Bosch CMG 656BS1 od poprednej značky BOSCH môžete si kúpiť v našej online ponuke v bezva akcii. Teraz v akcii 1 112 EUR.