BLANCO ELON XL 8 S jasmín

BLANCO ELON XL 8 S jasmín, Obojstranný drez s praktickou a komfortnou XL vaničkou s hĺbkou až 190 mm. Inovatívne riešenie ponúka možnosť... viac informácií »
BLANCO ELON XL 8 S
Značka: BLANCO
333 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO ELON XL 8 S jasmín, Obojstranný drez s praktickou a komfortnou XL vaničkou s hĺbkou až 190 mm. Inovatívne riešenie ponúka možnosť...

BLANCO ELON XL 8 S

jasmín,

Obojstranný drez s praktickou a komfortnou XL vaničkou s hĺbkou až 190 mm. Inovatívne riešenie ponúka možnosť rozšírenia odkladacej plochy, vďaka posúvnej mriežke z nehrdzavejúcej ocele. Granitový drezandnbsp;je v 10 rôznych farebných prevedeniach.andnbsp;
Často vyhľadávaný produkt môžete zohnať jednoducho na stránkach v populárnej rubrike kuchynské drezy. Vyberte si kvalitné produkty z našej kategórie za výborné peniaze. U nás vám ponúkneme viac, máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od dodávateľa BLANCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Úplne unikátny produkt BLANCO ELON XL 8 S jasmín od populárneho výrobcu BLANCO je možné nakúpiť práve dnes skutočne výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 333 EUR.