Beko CT B 6250 X

Beko CT B 6250 Výsuvný odsávač v nerezovom prevedení s mechanickým ovládaním.andnbsp;Vďaka aktívnemu uhliu sú pachy rýchlo neutralizované.... viac informácií »
Beko CT B 6250
Značka: BEKO
159 EUR
DO OBCHODU »
Beko CT B 6250 Výsuvný odsávač v nerezovom prevedení s mechanickým ovládaním.andnbsp;Vďaka aktívnemu uhliu sú pachy rýchlo neutralizované....

Beko CT B 6250

Výsuvný odsávač v nerezovom prevedení s mechanickým ovládaním.andnbsp;Vďaka aktívnemu uhliu sú pachy rýchlo neutralizované. Navyše tento filter pohlcuje i drobné čiastočky nečistôt a alergény – zaisťuje prevenciu proti alergickým chorobám. Nie je obsahom balenia. Dá sa dokúpiť ako príslušenstvo.
Podmienkou pre účasť v akčnej ponuke za účelom získania predĺženej záruky je riadna registrácia naandnbsp;www.bekosk.sk, VYKONANÁ DO 14 DNÍ OD ZAKÚPENIA VÝROBKU: 1, riadne vyplnený dotazník 2, priloženie naskenovaných dokumentov – kópia účtu alebo faktúry vzťahujúce sa k výrobku zakúpenému v rámci akčnej ponuky

Akčný a v zľave kus Beko CT B 6250 X od značky s dobrým menom BEKO ľahko môžete získať tady teraz za výpredajovú cenu! Ponuky už od 159 EUR.