BLANCO SET SONA 45 S + MIDA biela

BLANCO SET SONA 45 S + biela, Atraktívne navrhnutý drez SONA 45 S v kombinácií so silgranitovou batériou, ponúka maximálny komfort. Batéria Mida sa... viac informácií »
BLANCO SET SONA 45 S + MIDA
Značka: BLANCO
320 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO SET SONA 45 S + biela, Atraktívne navrhnutý drez SONA 45 S v kombinácií so silgranitovou batériou, ponúka maximálny komfort. Batéria Mida sa...

BLANCO SET SONA 45 S +

biela, Atraktívne navrhnutý drez SONA 45 S v kombinácií so silgranitovou batériou, ponúka maximálny komfort. Batéria Mida sa vyznačuje svojou výškou, ktorá je až 327 mm, čo umožňuje jednoduchšie napĺňanie a umývanie veľkých riadov. Drez disponuje s praktickou vaničkou, ktorej hĺbka je 190 mm a priestrannou odkladacou plochou. Set ponúka 10 rôznych farebných prevedení.
Unikátny a obľúbený produkt BLANCO SET SONA 45 S + MIDA biela môžete dostať už dnes tu na našich stránkach umiestnený v sekcii sety drezu a batérie! Nájdite si ešte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Predná značka BLANCO svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitný sortiment. Pozrite so sami! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac skvelých výrobkov od značky BLANCO. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný výrobok BLANCO SET SONA 45 S + MIDA biela od populárneho výrobcu BLANCO ľahko môžete zohnať tu teraz práve za parádnu cenu! V súčasnosti v predaji od 320 EUR.