BLANCO DALAGO 8 biela

BLANCO DALAGO 8 biela biela, Dalago 8 ponúka maximálnu kapacitu s rovnými líniami. Výnimočne veľká vanička disponuje s hĺbkou až 190 mm. Pre... viac informácií »
BLANCO DALAGO 8 biela
Značka: BLANCO
376 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO DALAGO 8 biela biela, Dalago 8 ponúka maximálnu kapacitu s rovnými líniami. Výnimočne veľká vanička disponuje s hĺbkou až 190 mm. Pre...

BLANCO DALAGO 8 biela

biela,
Dalago 8 ponúka maximálnu kapacitu s rovnými líniami. Výnimočne veľká vanička disponuje s hĺbkou až 190 mm. Pre maximálny komfort má excentrické ovládanie, ktoré uľahčuje manipuláciu s drezom. Moderný, špecifický dizajn je v 10 rôznych farebných prevedeniach. andnbsp;

andnbsp;
Tento akčný a v zľave produkt je k dispozícii aktuálne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii kuchynské drezy! Teraz kúpite ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie za priaznivú cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás nájdete viac kvalitného tovaru od výrobcu BLANCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka BLANCO pre svojich zákazníkov ponúka prvotriedny tovar. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Tento skvelý produkt BLANCO DALAGO 8 biela značky BLANCO pohodlne zoženiete aktuálne navždy výhodne. V súčasnosti v predaji od 376 EUR.