BLANCO SONA 6 S sivá skala

BLANCO SONA 6 S sivá sivá skala, Nadčasový dizajn a maximálna kvalita za dobrú cenu. Obojstranne zabudovateľný drez SONA 6 S je v 10 rôznych... viac informácií »
BLANCO SONA 6 S sivá
Značka: BLANCO
306 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO SONA 6 S sivá sivá skala, Nadčasový dizajn a maximálna kvalita za dobrú cenu. Obojstranne zabudovateľný drez SONA 6 S je v 10 rôznych...

BLANCO SONA 6 S sivá

sivá skala, Nadčasový dizajn a maximálna kvalita za dobrú cenu. Obojstranne zabudovateľný drez SONA 6 S je v 10 rôznych farebných prevedeniach. Spojenie priestrannej vaničky s hĺbkou 190 mm, prídavnej vaničky, ktorej hĺbka je 100 mm a funkčnej odkladacej plochy.
V dodávke:andnbsp;odtoková armatúra, dve 3 ½“ výpuste so sitkami Zaujímavý výrobok ide kúpiť ešte na našich stránkach v kategórii kuchynské drezy. Vyberte si nové produkty z tejto populárnej kategórie za výhodné peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke tiež viac kvalitných produktov od dodávateľa BLANCO. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý tovar BLANCO SONA 6 S sivá skala od obľúbenej značky so zárukou kvality BLANCO k dostaniu aktuálne na našej webovej stránke za výpredajovú cenu. Akčná cena od 306 EUR.