BLANCO SET SONA 45 S + MILA chróm biela

BLANCO SET SONA 45 biela, Set pozostávajúci z drezu SONA 45 S a kuchynskej batérie Mila, bol navrhnutý pre nadčasové kuchyne. Drez disponuje s... viac informácií »
BLANCO SET SONA 45 S +
Značka: BLANCO
295 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO SET SONA 45 biela, Set pozostávajúci z drezu SONA 45 S a kuchynskej batérie Mila, bol navrhnutý pre nadčasové kuchyne. Drez disponuje s...

BLANCO SET SONA 45

biela, Set pozostávajúci z drezu SONA 45 S a kuchynskej batérie Mila, bol navrhnutý pre nadčasové kuchyne. Drez disponuje s praktickou vaničkou, ktorej hĺbka je 190 mm a priestrannou odkladacou plochou. Chrómová batéria má rovný odtok a možnosť otáčania až o 360°. Drez ponúka 10 rôznych farebných prevedení. Kvalitný a lacný tovar môžete nájsť ľahko tu u nás v rubrike sety drezu a batérie! Teraz môžete nájsť ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie v akcii. Slávna značka BLANCO dlhodobo dodáva vynikajúce produkty.

Tento výnimočný produkt BLANCO SET SONA 45 S + MILA chróm biela od spoločnosti so skvelým menom BLANCO máte možnosť získať v súčasnosti za úplne najnižšiu cenu! Teraz zaobstaráte len za 295 EUR.