BLANCO SONA 6 S tartufo

BLANCO SONA 6 S tartufo, Nadčasový dizajn a maximálna kvalita za dobrú cenu. Obojstranne zabudovateľný drez SONA 6 S je v 10 rôznych farebných... viac informácií »
BLANCO SONA 6 S
Značka: BLANCO
306 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO SONA 6 S tartufo, Nadčasový dizajn a maximálna kvalita za dobrú cenu. Obojstranne zabudovateľný drez SONA 6 S je v 10 rôznych farebných...

BLANCO SONA 6 S

tartufo, Nadčasový dizajn a maximálna kvalita za dobrú cenu. Obojstranne zabudovateľný drez SONA 6 S je v 10 rôznych farebných prevedeniach. Spojenie priestrannej vaničky s hĺbkou 190 mm, prídavnej vaničky, ktorej hĺbka je 100 mm a funkčnej odkladacej plochy.
V dodávke:andnbsp;odtoková armatúra, dve 3 ½“ výpuste so sitkami Veľmi žiadaný tovar BLANCO SONA 6 S nájdete tiež tu na našom webe v známej sekcii kuchynské drezy. Teraz si môžete vybrať kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky v bezva akcii! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca BLANCO môže ponúkať vynikajúci tovar. Pozrite so sami.

Tento akčný kus BLANCO SONA 6 S tartufo od výrobcu so skvelou povesťou BLANCO máte možnosť získať v súčasnosti skutočne lacno. Teraz získate od 306 EUR.