BLANCO SET 19 ZIA 9 E + MILA jasmín

BLANCO SET 19 ZIA jasmín, Drez s moderným dizajnom a čistými líniami doplnený o atraktívnu chrómovú batériu. Drez disponuje s hlavnou vaničkou,... viac informácií »
BLANCO SET 19 ZIA 9 E +
Značka: BLANCO
349 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO SET 19 ZIA jasmín, Drez s moderným dizajnom a čistými líniami doplnený o atraktívnu chrómovú batériu. Drez disponuje s hlavnou vaničkou,...

BLANCO SET 19 ZIA

jasmín, Drez s moderným dizajnom a čistými líniami doplnený o atraktívnu chrómovú batériu. Drez disponuje s hlavnou vaničkou, ktorej hĺbka je 180 mm, odkvapkávacou vaničkou s hĺbkou 27 mm a praktickou odkladacou plochou. Rohový drez ponúka 10 rôznych farebných prevedení. Batéria sa vyznačuje svojou výškou, ktorá je 270 mm a rovným odtokom.V zľave produkt BLANCO SET 19 ZIA 9 E + MILA jasmín môžete dostať bezstarostne tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike sety drezu a batérie. Pozrite sa na parádne produkty z tejto kateógrie v akcii!

Tento akčný a v zľave výrobok BLANCO SET 19 ZIA 9 E + MILA jasmín od dodávateľa s dlhou históriou BLANCO k dostaniu v našej ponuke výhodne. Stojí práve teraz u nás 349 EUR.