Siemens EP7A6SB20

Siemens EP7A6SB20 Plynová varná doska v čiernom prevedení s mechanickým ovládaním. Povrch je tvorený z tvrdeného skla a má samostatné liatinové... viac informácií »
Siemens EP7A6SB20
Značka: SIEMENS
599 EUR
DO OBCHODU »
Siemens EP7A6SB20 Plynová varná doska v čiernom prevedení s mechanickým ovládaním. Povrch je tvorený z tvrdeného skla a má samostatné liatinové...

Siemens EP7A6SB20

Plynová varná doska v čiernom prevedení s mechanickým ovládaním. Povrch je tvorený z tvrdeného skla a má samostatné liatinové rošty s 5 varnými zónami. Máandnbsp;technológiou stepFlame pre precízne nastavené plameňa v deviatich krokoch. Wok horák s výkonom 4,0 kW je ideálny pre prípravu širokej škály jedál, dokonca aj vo väčšom množstve. Zľavnený výrobok máte možnosť zohnať priamo tu na našom webe v známej kategórii varné dosky! Teraz nájdete akčné produkty zo spomínanej kategórie za rozumné peniaze. Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete viac produktov od značky SIEMENS. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci produkt Siemens EP7A6SB20 od popredného výrobcu SIEMENS máte možnosť získať bezpečne online stále výhodne! Práve teraz v akcii za 599 EUR.