BLANCO DIVON II 5 S – IF

BLANCO DIVON II 5 S Okúzľujúci dizajn drezu DIVON II 5 S-IF je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre jednoduchšiu manipuláciu. Priestranná... viac informácií »
BLANCO DIVON II 5
Značka: BLANCO
711 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO DIVON II 5 S Okúzľujúci dizajn drezu DIVON II 5 S-IF je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre jednoduchšiu manipuláciu. Priestranná...

BLANCO DIVON II 5 S

Okúzľujúci dizajn drezu DIVON II 5 S-IF je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre jednoduchšiu manipuláciu. Priestranná vanička má rovné línie s malým rádiusom iba 10 mm a celkovú hĺbku až 195 mm. Drez je doplnený o veľkú a praktickú odkladaciu plochu. Je vybavený moderným sitkom Infino, ktoré je elegantne integrované na dne vaničky.andnbsp;
V dodávke:andnbsp;Odtoková armatúra, 3 ½“ výpusť so sitkom, excentrické ovládanie
Veľa predávaný výrobok BLANCO DIVON II 5 S – IF môžete dostať okrem iného tu a teraz na našich stránkach v sekcii kuchynské drezy! Teraz si môžete vybrať nové produkty z našej kategórie za skvelú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalší preverený tovar značky BLANCO. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný tovar BLANCO DIVON II 5 S – IF od obľúbeného výrobcu BLANCO môžete nájsť online v zľave! Produkt momentálne predávame za 711 EUR.