BLANCO ELON XL 8 S káva

BLANCO ELON XL 8 S káva, Obojstranný drez s praktickou a komfortnou XL vaničkou s hĺbkou až 190 mm. Inovatívne riešenie ponúka možnosť... viac informácií »
BLANCO ELON XL 8 S
Značka: BLANCO
333 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO ELON XL 8 S káva, Obojstranný drez s praktickou a komfortnou XL vaničkou s hĺbkou až 190 mm. Inovatívne riešenie ponúka možnosť...

BLANCO ELON XL 8 S

káva,

Obojstranný drez s praktickou a komfortnou XL vaničkou s hĺbkou až 190 mm. Inovatívne riešenie ponúka možnosť rozšírenia odkladacej plochy, vďaka posúvnej mriežke z nehrdzavejúcej ocele. Granitový drezandnbsp;je v 10 rôznych farebných prevedeniach.andnbsp;Obľúbený a akčný produkt môžete kúpiť pohodlne na stránkach v obľúbenej sekcii kuchynské drezy! Teraz si môžete vybrať akčné kúsky z tejto populárnej kategórie v akcii. Slávny výrobca BLANCO má k dispozícii veľmi kvalitné výrobky Nakupujte výhodný u nás. Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov od značky BLANCO. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný tovar BLANCO ELON XL 8 S káva od výrobcu so skvelou povesťou BLANCO ľahko zoženiete aktuálne na našej webovej stránke stále výhodne. Teraz možno objednať len za 333 EUR.