DE LONGHI KG200 el. mlýnek na kávu

DE LONGHI KG200 el. mlýnek Mlynček na kávu De'Longhi KG200 disponuje mechanizmom mletia s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele s dlhou životnosťou.... viac informácií »
DE LONGHI KG200 el. mlýnek na kávu
Značka: DE LONGHI
40 EUR
DO OBCHODU »
DE LONGHI KG200 el. mlýnek Mlynček na kávu De'Longhi KG200 disponuje mechanizmom mletia s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele s dlhou životnosťou....

DE LONGHI KG200 el. mlýnek

Mlynček na kávu De’Longhi KG200 disponuje mechanizmom mletia s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele s dlhou životnosťou. Mlynček ponúka výkon 170 W a jediným stlačením si nameliete kávu na prípravu 1 – 12 šálok. Stlačte a podržte, kým sa nerozsvieti príslušné svetlo pre hrubé, stredné alebo jemné zapnutie. Výnimočný a žiadaný tovar DE LONGHI KG200 el. mlýnek na kávu máte možnosť získať bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii mlynčeky na kávu! Vyhľadajte si ešte podobné produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze.

Žiadaný produkt DE LONGHI KG200 el. mlýnek na kávu od spoločnosti s výborným menom DE LONGHI jednoducho zaobstaráte momentálne na webe za úžasnú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 40 EUR.