BLANCO LEGRA 6 S Compact biela

BLANCO LEGRA 6 S Compact biela, Nadčasový obojstranný drez ponúka klasický dizajn kombinovaný s modernou praktickosťou. Drez disponuje s veľkou... viac informácií »
BLANCO LEGRA 6 S Compact
Značka: BLANCO
243 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO LEGRA 6 S Compact biela, Nadčasový obojstranný drez ponúka klasický dizajn kombinovaný s modernou praktickosťou. Drez disponuje s veľkou...

BLANCO LEGRA 6 S Compact

biela,

Nadčasový obojstranný drez ponúka klasický dizajn kombinovaný s modernou praktickosťou. Drez disponuje s veľkou vaničkou, ktorej hĺbka je až 190 mm a prídavnou vaničkou, ktorá má hĺbku 120 mm. Atraktívnu podobu drezu dodáva aj funkčná odkladacia plocha. Tento silgranitový drezandnbsp;je v 6 rôznych farebných prevedeniach.Podarený produkt BLANCO LEGRA 6 S Compact biela máte možnosť zaobstarať pohodlne na našom webe zaradený v sekcii kuchynské drezy! Pripravili sme nové produkty z tejto známej sekcie za najlepšie ceny.

Veľmi žiadaný tovar BLANCO LEGRA 6 S Compact biela od známeho popredného výrobcu BLANCO jednoducho môžete zohnať v našej online ponuke naozaj lacno. Teraz zaobstaráte len za 243 EUR.