BLANCO METRA 8 S šampáň

BLANCO METRA 8 S šampáň, Dizajnovo atraktívny granitový drez predstavuje vysokú kvalitu s čistými líniami. Celkové rozmery drezu sú výnimočných... viac informácií »
BLANCO METRA 8 S
Značka: BLANCO
527 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO METRA 8 S šampáň, Dizajnovo atraktívny granitový drez predstavuje vysokú kvalitu s čistými líniami. Celkové rozmery drezu sú výnimočných...

BLANCO METRA 8 S

šampáň, Dizajnovo atraktívny granitový drez predstavuje vysokú kvalitu s čistými líniami. Celkové rozmery drezu sú výnimočných 1160 x 500 mm. Drez ponúka dve vaničky, ktorých hĺbka je 190 mm. Disponuje s funkčnou odkladacou plochou, ktorú možno využiť aj ako pracovnú zónu. Granit nezadržiava nečistoty a preto ho jednoducho očistíte.
andnbsp; Tento unikátny produkt BLANCO METRA 8 S šampáň je k dispozícii ešte tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike kuchynské drezy. Vyberte si výnimočné produkty z tejto obľúbenej rubriky na pár kliknutí.

Tento žiadaný produkt BLANCO METRA 8 S šampáň od známeho popredného výrobcu BLANCO je možné kúpiť práve za neuveriteľne nízku cenu. Vo skvelej akcii za 527 EUR.