BLANCO TIPO 8 S nerez prírodný

BLANCO TIPO 8 S Vysokokvalitný, nadčasový drez pozostáva z dvoch priestranných vaničiek s hĺbkou 165 mm. Drez ponúka funkčný dizajn, praktickú a... viac informácií »
BLANCO TIPO 8 S nerez
Značka: BLANCO
180 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO TIPO 8 S Vysokokvalitný, nadčasový drez pozostáva z dvoch priestranných vaničiek s hĺbkou 165 mm. Drez ponúka funkčný dizajn, praktickú a...

BLANCO TIPO 8 S

Vysokokvalitný, nadčasový drez pozostáva z dvoch priestranných vaničiek s hĺbkou 165 mm. Drez ponúka funkčný dizajn, praktickú a priestrannú odkladaciu plochu s čistými líniami. Nerezová oceľ je odolná a jednoduchá na údržbu.V dodávke: Odtoková armatúra, 3 ½“ výpusť so sitkom
Unikátny a žiadaný produkt BLANCO TIPO 8 S nerez možno kúpiť už dnes tu na našom webe v kategórii kuchynské drezy! Preskúmajte výnimočné produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze! Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás nájdete viac skvelých výrobkov od dodávateľa BLANCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Slávny dodávateľ BLANCO dlhodobo dodáva vynikajúce produkty. Presvedčte sa sami.

Zľavnený tovar BLANCO TIPO 8 S nerez prírodný od top značky BLANCO ľahko nájdete práve teraz v bezva akcii. Produkt je v súčasnosti v predaji za 180 EUR.