BLANCO ZENAR 5 S antracit, vanička vpravo

BLANCO ZENAR 5 S antracit, vanička vpravo, Okúzľujúci dizajn drezu ZENAR 5 S je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre jednoduchšiu... viac informácií »
BLANCO ZENAR 5 S antracit
Značka: BLANCO
407 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO ZENAR 5 S antracit, vanička vpravo, Okúzľujúci dizajn drezu ZENAR 5 S je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre jednoduchšiu...

BLANCO ZENAR 5 S

antracit, vanička vpravo, Okúzľujúci dizajn drezu ZENAR 5 S je doplnený o komfortné excentrické ovládanie, pre jednoduchšiu manipuláciu. Priestranná vanička je vybavená moderným sitkom Infino, ktoré je elegantne integrované na dne vaničky. Jej celková hĺbka je až 185 mm. Drez je doplnený o veľkú a praktickú odkladaciu plochu a ponúka 10 rôznych farebných prevedení.
Obľúbený produkt máte možnosť zohnať práve teraz na našich stránkach v sekcii kuchynské drezy! Teraz nájdete ostatné produkty z našej rubriky za úplne najnižšiu cenu. U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás taky viac vybraných výrobkov od výrobcu BLANCO. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný produkt BLANCO ZENAR 5 S antracit, vanička vpravo od popredného výrobcu BLANCO je možné kúpiť v našej online ponuke stále výhodne. Teraz môžete mať za 407 EUR.