BLANCO SET SONA 45 S + MIDA

BLANCO SET SONA 45 S + Atraktívne navrhnutý drez SONA 45 S v kombinácií so silgranitovou batériou, ponúka maximálny komfort. Batéria Mida sa... viac informácií »
BLANCO SET SONA 45 S +
Značka: BLANCO
320 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO SET SONA 45 S + Atraktívne navrhnutý drez SONA 45 S v kombinácií so silgranitovou batériou, ponúka maximálny komfort. Batéria Mida sa...

BLANCO SET SONA 45 S +

Atraktívne navrhnutý drez SONA 45 S v kombinácií so silgranitovou batériou, ponúka maximálny komfort. Batéria Mida sa vyznačuje svojou výškou, ktorá je až 327 mm, čo umožňuje jednoduchšie napĺňanie a umývanie veľkých riadov. Drez disponuje s praktickou vaničkou, ktorej hĺbka je 190 mm a priestrannou odkladacou plochou. Set ponúka 10 rôznych farebných prevedení.
Unikátny a obľúbený kus máte možnosť nakúpiť ľahko u nás zaradený v kategórii sety drezu a batérie. Teraz môžete nájsť zľavnené produkty zo spomínanej kategórie za výhodnú cenu! Táto značka BLANCO pre vás vyrába prémiový sortiment. Pozrite so sami.

Veľa obľúbený výrobok BLANCO SET SONA 45 S + MIDA od renomovaného dodávateľa BLANCO máte možnosť nakúpiť momentálne na našich stránkach za mimoriadne nízku cenu! Ponuky od 320 EUR.