BLANCO METRA 8 S sivá skala

BLANCO METRA 8 S sivá skala, Dizajnovo atraktívny granitový drez predstavuje vysokú kvalitu s čistými líniami. Celkové rozmery drezu sú... viac informácií »
BLANCO METRA 8 S sivá
Značka: BLANCO
527 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO METRA 8 S sivá skala, Dizajnovo atraktívny granitový drez predstavuje vysokú kvalitu s čistými líniami. Celkové rozmery drezu sú...

BLANCO METRA 8 S

sivá skala, Dizajnovo atraktívny granitový drez predstavuje vysokú kvalitu s čistými líniami. Celkové rozmery drezu sú výnimočných 1160 x 500 mm. Drez ponúka dve vaničky, ktorých hĺbka je 190 mm. Disponuje s funkčnou odkladacou plochou, ktorú možno využiť aj ako pracovnú zónu. Granit nezadržiava nečistoty a preto ho jednoducho očistíte.
andnbsp;
Tento exkluzívny tovar BLANCO METRA 8 S sivá môžete zohnať už dnes tu na našich stránkach v rubrike kuchynské drezy. Teraz kúpite iné kusy v spomínanej rubrike ľahko online. Máme toho viac, máme v ponuke tiež ďalší kvalitný tovar od značky BLANCO. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca BLANCO pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedne výrobky. Presvedčte sa!

Podarený produkt BLANCO METRA 8 S sivá skala značky BLANCO jednoducho nájdete u nás právě za primerané peniaze! Produkt momentálne predávame za 527 EUR.