BLANCO RONDOSOL leštený nerez 1 ½“ výpusť

BLANCO RONDOSOL leštený nerez Nadčasový a dizajnovo atraktívny drez RONDOSOL je vhodný pre akúkoľvek kuchyňu. Extra veľká vanička disponuje s... viac informácií »
BLANCO RONDOSOL leštený nerez 1 ½"
Značka: BLANCO
58 EUR
DO OBCHODU »
BLANCO RONDOSOL leštený nerez Nadčasový a dizajnovo atraktívny drez RONDOSOL je vhodný pre akúkoľvek kuchyňu. Extra veľká vanička disponuje s...

BLANCO RONDOSOL leštený nerez

Nadčasový a dizajnovo atraktívny drez RONDOSOL je vhodný pre akúkoľvek kuchyňu. Extra veľká vanička disponuje s hĺbkou 165 mm. Odolný nerezový materiál je jednoduchý na údržbu. Pre maximálny komfort sa odporúča dokúpiť dosku na krájanie z masívneho bukového dreva značky BLANCO, ktorá rozšíri pracovnú plochu.Často hľadaný kus BLANCO RONDOSOL leštený nerez 1 ½“ máte možnosť dostať teraz tu na našom webe v sekcii kuchynské drezy! Teraz si môžete vybrať nové produkty zo spomínanej sekcie ľahko online. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalší preverený tovar od dodávateľa BLANCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Dodávateľ BLANCO predáva top tovar.

Exkluzívny produkt BLANCO RONDOSOL leštený nerez 1 ½" výpusť od obľúbenej značky so zárukou kvality BLANCO môžete nájsť práve dnes naozaj lacno! Lacno za cenu 58 EUR.